Prejsť na obsah
24. apríla 2022 | Ad-guest-1 Ad-guest-1

Objavte komfortnú zónu pre vašu prácu a životný štýl

Objavte komfortnú zónu pre vašu prácu a životný štýl

Pohodlne sa doviezť do kancelárie, odviesť svoju najlepšiu prácu, vybaviť potrebné veci a zároveň si oddýchnuť, to znie ako ideálny deň mestského človeka. Čo by ste povedali na to, keby takto vyzeral aj váš pracovný deň? Vo svojej komfortnej zóne Lakeside Park sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás dôležité.

Komfortnú zónu tvorí administratívny komplex moderných a ekologických budov Lakeside Park 01 a Lakeside Park 02, ktoré stoja v obľúbenej mestskej časti Nové Mesto, len 4 km od Starého Mesta Bratislavy. Celkový komfort nájomcov Lakeside Park zvyšuje bezstarostný prístup rôznymi druhmi dopravy, oddych v zelenom parku či pri neďalekom jazere Kuchajda, ako aj všetky potrebné služby, dostupné na pár krokov.

Pracujte na jednom z najdostupnejších miest Bratislavy

Z pohodlia vášho domova sa do svojej komfortnej zóny dostanete jednoducho. Výhodou sú električkové a autobusové zastávky alebo železničná stanica Bratislava – Nové Mesto v bezprostrednej blízkosti. Lakeside Park má dvere otvorené i dvojkolesovým dopravným prostriedkom, ako sú bicykle či kolobežky. Aktívne podporujeme aj zdieľanú dopravu, preto si v komplexe môžete požičať bicykel Rekola a pohodlne zaparkovať zdieľanú elektrickú kolobežku. Ak sa rozhodnete ísť autom, nebudete mať problém s parkovaním či nabitím. Pohodlné a ekologické cestovanie vás počas pracovného dňa odľahčí od veľkej časti starostí.

Dostupnosť do komplexu Lakeside Park, zdroj: WOOD & Company Real Estate

Splňte si všetky želania, objavte nové chute

Služby v komplexe Lakeside Park, ako aj v blízkom VIVO! Shopping či Fresh Markete, vám umožňujú bezstarostne vybaviť všetko potrebné, stretnúť kolegov či známych pri šálke kávy alebo si vychutnať dobré jedlo. Budovy sú obklopené príjemným živým parterom so zeleňou, v prízemí budov je kaviareň, reštaurácia, malé potraviny a ďalšie služby. Toto mesto v meste, za dverami vašej kancelárie, sa o vás dokonale postará a dodá energiu pracovnému nasadeniu.

Komfortné kancelárie s priaznivou klímou pre vašu prácu

Kancelárie vybavené technológiami spolu s vysokou prispôsobiteľnosťou priestorov vytvárajú komfortné prostredie, v ktorom ľahko stratíte pojem o čase. Navyše, profesionálna správa budovy pravidelne organizuje rôzne aktivity, ako napríklad street food, kurzy jogy, zbierky a rôzne komunitné iniciatívy. Starostlivosť o váš vyvážený a spokojný život je prirodzenou súčasťou našej filozofie. Záleží len na vás, čo všetko sa rozhodnete naplno využiť.

O vaše pohodlie sa starajú (aj) vyspelé technológie

Lakeside Park si vás získa vysokým technologickým a ekologickým štandardom. Moderné technológie sa starajú o energeticky efektívne vykurovanie a chladenie, dostatok prirodzeného svetla a prívod čistého, v zime zvlhčovaného vzduchu. V zdravom prostredí kancelárií komfortnej zóny vás zmena vonkajšej teploty neovplyvní. Vďaka tomu budete mať priaznivú klímu pre váš výkon, zatiaľ čo technológie pracujúce v pozadí si ani nevšimnete.

Zostaňte v kontakte s prírodou aj počas pracovného dňa

Ohľaduplnosť k životnému prostrediu je v Lakeside Park 02 spečatená ekologickou certifikáciou LEED Gold. Náš prístup maximalizácie komfortu pre nájomcov sa odrazil aj v architektonickom návrhu. Použité prírodné materiály a všadeprítomná zeleň približujú komfortnú zónu k odkazu priľahlého jazera Kuchajda. 

Ak od života v meste očakávate maximum, bez vytvárania záťaže na životné prostredie navyše, ste na správnom mieste. Ekologické riešenia, oddych aj športovanie v okolitom zelenom parku a pri jazere vám pomôžu prežiť deň zmysluplne. Panoramatické výhľady na Bratislavu a Malé Karpaty umocnia všetky dobré pocity. Toto prostredie jednoducho prospieva vášmu zdraviu a produktivite, pričom znižuje záťaž na životné prostredie.

Architektonické riešenie komplexu Lakeside Park, zdroj: WOOD & Company Real Estate

Ste pripravení pohodlne sa „usadiť“ vo svojej komfortnej zóne? Pridajte sa ku komunite našich spokojných nájomcov. Kontaktujte nás so svojimi požiadavkami a radi vám pripravíme ponuku kancelárskych priestorov prispôsobených na mieru.