Prejsť na obsah
7. júna 2022 | Lakeside Park

Nechajte svoj biznis rásť v nadštandardných a ekologických kanceláriách komfortnej zóny Lakeside Park 02

Využitie príležitostí na mieste, ktoré podporuje váš plný potenciál a kde si môžete aj vydýchnuť – to môže byť najľahšou cestou k úspechu. Nové kancelárske priestory v komfortnej zóne Lakeside Park 02 splnia vaše predstavy o vyváženom pracovnom živote.

Druhá etapa projektu Lakeside Park nadväzuje na prvú časť – Lakeside Park 01.  Spája ich jednotná filozofia, správa budovy aj recepcia. Pre obe budovy je taktiež charakteristická skvelá dopravná dostupnosť, široká ponuka služieb, všadeprítomné ekologické riešenia či bohaté možnosti na šport a relax.

Komfort kancelárskych priestorov komplexu Lakeside Park, zdroj: WOOD & Company Real Estate

Neustále sa rozvíjajúca lokalita

Modernú a ekologickú budovu v komfortnej zóne Lakeside Park 02 nájdete v perspektívnej lokalite Kuchajdy, ktorá počas posledných rokov prešla veľkou premenou a postupne sa približuje urbanistickej úrovni známej z vyspelých metropol. Aj vďaka tomu sa sem dostanete jednoducho. Je len na vás, či vystúpite z vlaku na neďalekej železničnej stanici Bratislava – Nové Mesto, pôjdete električkou, autobusom alebo autom. Pre svoje presuny, ohľaduplné k životnému prostrediu, si v budove môžete pohodlne zaparkovať kolobežku, bicykel alebo si požičať zdieľaný bicykel.

 

Kaviarne a reštaurácie v budove sa stanú vaším obľúbeným miestom stretnutí pri káve či dobrom jedle. So širokou ponukou služieb vybavíte potrebné veci na mieste a v blízkom okolí. Počas vášho pracovného dňa tak stihnete urobiť všetko, čo si naplánujete. A navyše – vaše možnosti v tejto neustále sa rozvíjajúcej lokalite stále pribúdajú.

Príjemné miesto, s ktorým sa zžijete

Nová časť komfornej zóny, navrhnutá architektmi zo štúdia Team ABJ, vytvára motivujúce prostredie nielen pre prácu. Vďaka citlivému prístupu dýcha Lakeside Park 02 zeleňou a hravými detailmi. Prírodou inšpirované materiály, príjemné spoločné priestory a zelený park priamo pred budovou zvyšujú celkový komfort nájomcov, ktoré navodia tiež pocit spojenia s okolím jazera Kuchajda.

Zdravé prostredie, kde dosiahnete viac

Vďaka moderným technológiám je budova pripravená na výzvy súčasnosti, zatiaľ čo vy sa môžete venovať tým pracovným. Vzduchotechnické zariadenia do kancelárií privádzajú čerstvý, v zime zvlhčovaný vzduch a využívajú certifikovanú dezinfekciu čiastočkami striebra. Senzor oxidu uhličitého v konferenčných priestoroch zaznamenáva koncentráciu ľudí pre udržiavanie kvality vzduchu. Úroveň hygienického štandardu a pocit bezpečia zvyšuje aj bezdotykové ovládanie výťahov. Kancelárie s príjemnou klímou vás podporujú v tom, aby ste sa cítili pohodlne pri vykonávaní vašej práce.

Udržateľnosť na každom kroku

Lakeside Park 02 je držiteľom medzinárodnej certifikácie udržateľnosti a kvality budov LEED Gold, vďaka čomu sú najrozličnejšie ekologické riešenia samozrejmosťou. Recyklovaný hliník použitý pri výstavbe ušetril až 554 ton emisií CO2 – to je množstvo, ktoré počas svojho života absorbuje približne 500 stromov. Súčasťou parkovej úpravy je záchyt dažďovej vody v dažďových záhradách. Pri upratovaní priestorov používame ekologickú čistiacu chémiu. Energeticky efektívne vykurovanie a chladenie znižujú vplyv budovy na životné prostredie. Aj vďaka tomu sa prácou v našich kanceláriách môžete začleniť medzi ekologicky zmýšľajúce spoločnosti.

Komfort na 12 355 m² prenajímateľnej kancelárskej plochy

Dispozície kancelárií komfortnej zóny sú flexibilné a prispôsobené tak, aby sa dokonale zosúladili s vašimi špecifickými požiadavkami. Každé z 13 administratívnych podlaží Lakeside Park 02 poskytuje dostatok priestoru určeného na spoluprácu a socializovanie alebo sústredenie a učenie sa.

Typické podlažie Lakeside Park 02 s funkčnými zónami, zdroj: WOOD & Company Real Estate

Niekedy stačí vstúpiť do svojej komfortnej zóny a všetko ide o čosi ľahšie. Prenájom kancelárií v Lakeside Park 02 môže byť tým správnym rozhodnutím, ktoré vás v podnikaní posunie vpred. Staňte sa súčasťou komunity spoločností, ktorých cieľom je efektivita a komfort. Kontaktujte nás a pripravíme vám ponuku na mieru.